Конкурси



28 березня 2016 року  в НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - гімназія" м. Хоростків відбулося  нагородження  учасників  та  переможців  Міжнародної природознавчої гри "Геліантус".  У конкурсі  взяли  участь  26  учнів  нашої  школи, яким  вручили  дипломи,  сертифікати учасників гри  та призи.





Шановні колеги!

2016-03-24
ТО "Соняшник" за підтримки Міністерства науки і освіти України (лист Міністерства освіти і науки України від 13.05.2015 року №2/2-14-927-15) у 2015-2016 навчальному році проведено благодійну акцію "Подаруй книги учням сільської школи". За час проведення акції було зібрано близько 300 книг художнього і наукового характеру.
Особливу подяку висловлюємо наступним школам:
  - Ржищівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Олега Кошового Ржищівської міської ради Київської області;
  - Одеська загальноосвітня школа №55 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області;
  - Одеська гімназія №9 Одеської міської ради Одеської області;
  - Мельниківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Чорнобаївської районної ради Черкаської області.
Протягом травня найдопитливіші, найактивніші в інтелектуальних проектах школи сільської місцевості отримують подаровані книги. Доставка книг у сільські школи буде здійснена за рахунок Творчого об’єднання «Соняшник». Перелік шкіл, у які будуть доставлені книги, найактивніших учасників буде оприлюднений на сайтах ігор «Соняшник» gra-sonyashnyk.com.ua та «Геліантус» helianthus.com.ua до кінця квітня, у підсумкових листах.
Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у цій акції.

Шановні колеги!

2016-03-29
Оргкомітетом конкурсу "Геліантус-учитель" підбито підсумки.
З правильними та розгорнутими відповідями, кількістю набраних балів, особистим рейтингом учасника можна ознайомитися на персональних сторінках учасників конкурсу.
Детальніше на сторінці «Геліантус-учитель».
З відгуками на проведення конкурсу "Геліантус-учитель" можна ознайомитись за наступним посиланням.

Шановні колеги!

2016-02-17
Фотографії нагородження учасників Міжнародної природознавчої гри "Геліантус" - 2015 можна переглянути у розділі "Призи".

Шановні колеги

2016-02-09
Підписано листа Міністерства освіти і науки України від 05.02.2016 року №1/9-61 «Про проведення ІІІ Всеукраїнської зимової природничої школи «Геліантус – дружнє коло». З текстом листа можна ознайомитися у розділі "Правила та документи" або тут.

Запрошуємо вчителів до участі в оnline-конкурсі «Геліантус-учитель»

2016-02-09
Міністерство освіти і науки України спільно з Творчим об`єднанням «Соняшник» оголошує про початок реєстрації на конкурс «Геліантус-учитель» для вчителів  фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів. Мета конкурсу — підвищення предметної компетентності й рівня тестологічних знань вчителів.
Міжнародний  природничий 
 інтелектуальний  конкурс  "Колосок"
Львівська міська громадська організація “Львівський інститут освіти” заснована 4 червня 2002 року.  Метою діяльності Інституту є благодійна діяльність в галузі освіти та науки, просвітницька діяльність в сфері громадянської освіти, допомога шкільним та позашкільним установам, освітнім закладам з метою поглиблення  та поширення позитивних змін в освіті.

Виконавчий директор Інституту – Біда Дарія Дмитрівна, доцент кафедри природничо-математичних наук Львівського обласного інститут післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук,  заслужений учитель України.
У 2003 році ЛМГО “Львівський інститут освіти” за підтримки Міністерства освіти і науки  ініціює проведення  Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу “КОЛОСОК” (Сертифікат №112/ССR 150 808 про реєстрацію авторських прав від 13.08.2008 року).  З 2006 року у конкурсі беруть участь  і школярі  Білорусії, а з 2010 року конкурс проводиться  в Росії.  Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.12.2011 року № 1561 “Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс “КОЛОСОК”  конкурс отримав міжнародний статус.  Положення про конкурс затверджене  в Міністерстві юстиції України 23 січня 2012 року за № 86/20399.
ЛМГО “Львівський інститут освіти” є засновником Всеукраїнського науково-популярного природничого журналу для дітей  “КОЛОСОК,  науково-популярної природничої газети для розумників та розумниць КОЛОСОЧОК,  серії науково-популярної природничої літератури  для дітей  БІБЛІОТЕЧКА КОЛОСКА”, організовує та проводить літні природничі школи для дітей, інтелектуальні командні змагання на кубок журналу “КОЛОСОК”, навчальні семінари для учителів початкових класів та природничих предметів.
Діяльність інституту спрямована на формування культурно-освітнього середовища засобами проекту  “ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА УКРАЇНА”
Анотація проекту
Відповідно до Положення про Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 року № 410, на виконання Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 561, з метою пошуку, підтримки талановитих школярів і популяризації природничих знань в Україні відбувається Міжнародний інтерактивний природничий конкурс “КОЛОСОК”. Для виконання вказаної  програми видавництво “СТ МІС” та редакція журналу “КОЛОСОК” проводять заходи у масштабах України (випуск науково-популярних видань, організація інтелектуальних змагань, літніх природничих шкіл, семінарів та тренінгів для вчителів. Система заходів спрямована на подолання небезпечної тенденції, яка склалася в Україні: читання втрачає статус національної культурної традиції, знижується рівень грамотності населення, особливо, підлітків і молоді, падає їхній інтерес до навчання. 
МЕТА ПРОЕКТУ  “ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА УКРАЇНА”
Вирішення проблем:
  • падіння інтересу дітей до навчання;
  • захоплення віртуальною реальністю;
  • байдужість до книги.
Досягнення мети відбувається за рахунок комплексного підходу, а саме залучення до комплексної системи заходів дітей, батьків, учителів, освітніх управлінських структури, ЗМІ та громадськості. 
ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ  “ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА УКРАЇНА”:
  • Активізація пізнавальної діяльності.
  • Розвиток дослідницьких здібностей, винахідництва.
  • Залучення до читання, роботи з інформацією.
  • Відновлення лідерства у галузі природничих наук.
Актуальність проекту
  • В останні роки в Україні склалася небезпечна тенденція: читання втрачає статус національної культурної традиції, знижується рівень грамотності населення, особливо, підлітків і молоді, падає інтерес до навчання. Назріла потреба створити урядову програму заходів на підтримку і пропаганду дитячого читання  в Україні.
  • “У жодному разі  не можна змиритися з тим, щоб нове відкриття у науці було відомо лише небагатьом ученим у цій галузі, навіть якщо вони можуть повністю оцінити його, розвинути і застосувати у своїй роботі. Обмежити коло обізнаних невеличкою групою спеціалістів означає знищити дух народу, а відтак – це шлях до духовного зубожіння” (Альберт Ейнштейн, 10 вересня 1948 року)
Інноваційність проекту. Впроваджується вперше в Україні. Авторська ідея належить ЛМГО“Львівський інститут освіти” та “СТ МІС”.
Спрямованість проекту. Формування освітнього середовища, в якому може проявитись і розвинутись обдарованість дитини.
ЗАСОБИ  РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ  “ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА УКРАЇНА”
  • Міжнародний інтерактивний природничий конкурс “КОЛОСОК”.
  • Всеукраїнський науково-популярний природничий журнал для дітей “КОЛОСОК”.
  • Всеукраїнська науково-популярна тематична газета для розумників та розумниць “КОЛОСОЧОК”.
  • Серія науково-популярної літератури для дітей Бібліотечка “КОЛОСКА”.
  • Літня природнича школа “КОЛОСОК”.
  • “Інтелект-шоу “КОЛОСОК” (інтелектуальні командні ігри). 
ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОЕКТУ “ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА УКРАЇНА”
  • ОРГАНІЗАТОРИ: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерство Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, інститути післядипломної педагогічної освіти, загальноосвітні навчальні заклади, видавництво “СТ МІС”, редакція журналу “КОЛОСОК”.
  • ТИП: КОМПЛЕКСНИЙ, ЦИКЛІЧНИЙ
  • НАОЧНО-ЗМІСТОВА ОБЛАСТЬ: МІЖПРЕДМЕТНИЙ
  • ХАРАКТЕР КООРДИНАЦІЇ: ГНУЧКИЙ, БЕЗПОСЕРЕДНІЙ
  • КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ:понад 4 000 шкіл, понад 500 тисяч дітей
  • ТРИВАЛІСТЬ: 1 рік

СТРУКТУРНА  СХЕМА  КОМПЛЕКСНОГО  ІННОВАЦІЙНОГО ПРОЕКТУ  “ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА  УКРАЇНА”
структура
ПЛАН ЗАХОДІВ 
комплексного інноваційного освітнього проекту
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА УКРАЇНА
№ п/п                          Назва заходу          Час                          проведення    Учасники
   1 Інтелектуальний конкурс  “КОЛОСОК” Січень Діти, учителі
   2 Відкриті командні змагання на кубок журналу “КОЛОСОК” Січень-травень Діти, учителі, батьки
   3 Фінал відкритих командних змагань на кубок журналу “КОЛОСОК Травень Діти, учителі, батьки
   4 Міжнародна конференція “Проблеми дитячого читання” Червень Науковці, учителі
   5 Тренінги та навчальні семінари Червень – серпень Учителі
   6 Літня школа для обдарованих дітей “КОЛОСОК” Липень Фіналісти змагань
   7 Інтерактивний  інтелектуальний конкурс  “КОЛОСОК” засобами мережі Інтернет  Березень – грудень Користувачі Інтернет

 Вчасно посіяне – рясно вродить!

Немає коментарів:

Дописати коментар